SamsungKompanijos Samsung kompiuterių savininkai greitu metu vėl galės gauti operacinės sistemos Windows atnaujinimus. Neseniai paaiškėjo, kad Samsung programinė įranga blokuoja Windows atnaujinimų centrą, neleisdama įdiegti tvarkyklių, kurios „nekorektiškai veikia su Samsung aparatine įranga“.

Samsung atstovai pažadėjo per savo firminę tarnybą Samsung Software Update išplatinti atnaujinimą, kuris daugiau neblokuos Windows Update. Taip pat buvo patikinta, kad kompanija siekia vartotojams sukurti optimalią darbinę aplinką, o taip pat labai vertina bendradarbiavimą su Microsoft.

Priminsime, kad Windows atnaujinimus blokuojanti Samsung programėlė SW Update pagal nutylėjimą nėra įdiegta, tačiau jį būtina, norint atnaujinti Samsung kompiuterių tvarkykles. Programa įdiegdavo „Disable_Windowsupdate.exe“, kuris per kiekvieną sistemos startą išjungdavo Windows atnaujinimų centrą.

Anksčiau Samsung buvo pareiškusi, kad kompanijos ketinimuose nėra nusistatymo blokuoti Windows atnaujinimus vartotojų kompiuteriuose; vietoj to norėta, kad „vartotojai turėtų galimybę kontroliuoti, kada ir kokius atnaujinimus įdiegti“.

Atsižvelgiant į daugelio vartotojų kompiuterinio raštingumo lygį, vargu, ar galima tikėtis, kad jie sugebės pastebėti atnaujinimų centro nedarbingumą ir Windows atnaujins savarankiškai, o tai gali smarkiai padidinti Windows ekosistemos pažeidžiamumą.

Be to, Microsoft turi konkrečių OEM gamintojų tvarkyklių platinimo sistemą, kuria jau naudojasi kompanija Hewlett-Packard (HP). Pastarosios praktika galėtų pasinaudoti ir Samsung.